česky english deutsch

Trezory a bezpečnostní dveře Brno

Společnost P-KOVO Brno, spol. s r.o. je jedním z největších výrobců trezorové techniky v České republice. Jakost všech našich výrobků dokládáme certifikáty odpovídajících certifikačních orgánů jako je Trezor Test. Vyberte si z nabídky trezorů, trezorových dveří a další bezpečnostní techniky.


Vyberte si z nabídky trezorů. Nabízíme tyto typy trezorů:

Trezory do zdi, trezory na zbraně

Společnost P-KOVO Brno, specialista na trezory, trezorové dveře a bezpečnostní dveře, nabízí svým klientům trezory pěti různých bezpečnostních tříd. V nabídce naleznete trezory do zdi a trezory na zbraně. Veškeré naše trezory i trezorová technika jsou zkoušeny ve státem akreditované zkušebně TREZORTEST a splňují tak všechny bezpečnostní nároky na ně kladené.

Trezory první bezpečnostní třídy jsou vhodné pro úschovu dokumentů a dalších cenností, se vzrůstající bezpečnostní třídou pak trezory nabízejí ještě větší bezpečí. Trezory lze také použít jako trezory na zbraně nebo depositní s vnitřní vestavbou přizpůsobenou požadavkům.

Ať už jste se pro koupi trezoru rozhodli z jakéhokoliv důvodu, s naší trezorovou technikou si můžete být jistí, že bude Váš majetek v maximálním bezpečí.


Copyright © Trezory P-KOVO Brno, spol. s.r.o. - trezory a bezpečnostní dveře 2009 | Mapa stránek | Tvorba webu: IMP net s.r.o. | Vibrační pěchy