česky english deutsch

Trezory a bezpečnostní dveře Brno

Společnost P-KOVO Brno, spol. s r.o. je jedním z největších výrobců trezorové techniky v České republice. Jakost všech našich výrobků dokládáme certifikáty odpovídajících certifikačních orgánů jako je Trezor Test. Vyberte si z nabídky trezorů, trezorových dveří a další bezpečnostní techniky.


Depozitní schránky

Navigace: Depozitní schránky , Depozitní schránky na výpisy

Depozitní schránky

Depozitní schránky slouží k úschově depozit a je možno je dodávat buď volně stojící, nebo zabudované do trezoru. U volně stojících sloupů jsou z těchto sestavovány stěny, které je možno doplnit atrapovými dveřmi. Sloupy jsou vyráběny v typizovaném uspořádání schránek, které se standardně dodávají ve výškách 50, 75, 100, 150, 250 a 300 mm. V případě požadavku na nestandardní skladbu je možno vyrobit libovolné sestavy.

Dvířka depozitních schránek jsou obložena kartáčovanou nerezí, případně lakována v odstínech RAL, a dle přání jsou osazena specielními zámky pro depozitní schránky, které umožňují otevírání pomocí dvou klíčů ( bankovní a zákaznický ) a zavírání pouze pomocí zákaznického klíče. Schránky jsou vybaveny plastovými kufříky a boky sloupů jsou obkládány dřevem.

Depozitní schránky na výpisy

Slouží jako schránky na výpisy, k úschově vkladních nebo k úschově kabelek pro vhazovací zařízení. Jsou dodávány v blocích, jejichž velikost závisí na počtu schránek. Bloky schránek je možno zavěsit nebo zapustit do stěny. K disposici jsou rovněž bloky stojící na v prostoru na podstavci.
Dvířka jsou v provedení eloxovaný hliník nebo kartáčovaná nerez. Mohou být zamykány cylindrickými, motýlkovými nebo magnetomechanickými zámky.


Copyright © Trezory P-KOVO Brno, spol. s.r.o. - trezory a bezpečnostní dveře 2009 | Mapa stránek | Tvorba webu: IMP net s.r.o. | Vibrační pěchy