česky english deutsch

Trezory a bezpečnostní dveře Brno

Společnost P-KOVO Brno, spol. s r.o. je jedním z největších výrobců trezorové techniky v České republice. Jakost všech našich výrobků dokládáme certifikáty odpovídajících certifikačních orgánů jako je Trezor Test. Vyberte si z nabídky trezorů, trezorových dveří a další bezpečnostní techniky.


Nábytkový trezor

V případě, že z různých důvodů nemůžete do svého domu či kanceláře nainstalovat trezor do zdi, plní funkci ideálního náhradníka nábytkový trezor. Nábytkové trezory lze lehce ukotvit např. do nábytku nebo podlahy, díky jejich nízké hmotnosti s nimi navíc můžete snadno manipulovat a přemisťovat je. Nábytkové trezory svým designovým provedením snadno zapadnou do každého interiéru, pro zajištění vyšší bezpečnosti je lze navíc ukrýt do skříně nebo stolu. Nábytkové trezory od naší společnosti splňují veškeré bezpečnostní normy, jsou odolné proti vlhku a ohni a zajišťují spolehlivou ochranu vašich cenností!


Copyright © Trezory P-KOVO Brno, spol. s.r.o. - trezory a bezpečnostní dveře 2009 | Mapa stránek | Tvorba webu: IMP net s.r.o. | Vibrační pěchy