česky english deutsch

Trezory a bezpečnostní dveře Brno

Společnost P-KOVO Brno, spol. s r.o. je jedním z největších výrobců trezorové techniky v České republice. Jakost všech našich výrobků dokládáme certifikáty odpovídajících certifikačních orgánů jako je Trezor Test. Vyberte si z nabídky trezorů, trezorových dveří a další bezpečnostní techniky.


Trezory P-KOVO Brno, spol. s r.o.

Společnost P-KOVO sídlící v Brně je jedním z největších výrobců trezorů, trezorových dveří, bezpečnostních dveří a další trezorové techniky v České republice. Jakost všech našich výrobků dokládáme certifikáty odpovídajících certifikačních orgánů jako je Trezor Test a dokládáme rovněž certifikáty NBÚ.

Na těchto stránkách si Vás dovolíme seznámit s výrobním programem naší firmy, který zahrnuje kompletní nabídku trezorů v první až páté bezpečnostní třídě a dalších prvků pasivní bezpečnosti.

Společnost P-KOVO Brno, spol. s r.o. nabízí širokou nabídku trezorů, trezorových, neprůstřelných a bezpečnostních dveří a v neposlední řadě také neprůstřelné bezpečnostní stěny a depozitní schránky.

Rychlý kontakt P-KOVO Brno, spol. s r.o.

Pražákova 39
619 00 Brno
Česká republika

tel.: +420 733 127 673, +420 603 425 210
email: info@p-kovo.cz

Historie firmy P-KOVO Brno, spol. s r.o.

Trezor

Společnost P-KOVO Brno spol. s r.o. vznikla v roce 1993. Navazuje na bohatou minulost výrobců trezorové techniky u nás. Do roku 1945 působila v bývalé ČSR firma Jergl a spol., která byla jedním z největších výrobců trezorové techniky. Jejím nástupcem se stala firma Kovona Brno, později Výzkumný ústav nábytkářský, respektive UP Nábytek – Tusculum, závod Brno. V letech 1950 až 1980 jako jediný československý výrobce dodávala těžkou trezorovou techniku - trezory a trezorové dveře - pro bankovní sektor. Část její produkce byla později předána firmě Lidokov Boskovice, kde se vyráběly lehké trezorové dveře.

Naše společnost vznikla oddělením od firmy UP Nábytek – Tusculum, závod Brno. V počátcích se specializovala na výrobu těžké trezorové technikytrezorů a trezorových dveří. Postupem času se výrobní sortiment rozšířil a v současnosti vyrábí širokou škálu bankovní techniky, která zahrnuje kompletní nabídku trezorů v první až páté bezpečnostní třídě, dotačních propustí, bezpečnostních a neprůstřelných dveří, depozitních schránek, schránek na výpisy, podávacích zařízení, bezpečnostních a neprůstřelných stěn (prosklených i neprosklených), bezpečnostních mříží a dalších prvků pasivní bezpečnosti. Jakost všech našich výrobků dokládáme certifikáty odpovídajících certifikačních orgánů.


Copyright © Trezory P-KOVO Brno, spol. s.r.o. - trezory a bezpečnostní dveře 2009 | Mapa stránek | Tvorba webu: IMP net s.r.o. | Vibrační pěchy